Fotografia ciążowa

Piękno kobiety z brzuszkiem uwiecznione na magicznych fotografiach – Zapraszamy

beautiful pregnant woman with dark hair in elegant lingerie, lyibeautiful pregnant woman with dark hair in elegant lingerie, lyifashion studio photo of beautiful pregnant woman with dark hair in elegant lingerie, lying in bed

W galerii fotografii jaką prezentujemy nie znajdą Państwo zdjęć kobiet w ciąży –  nie oznacza to jednak, że nie wykonujemy takich sesji. Często jest to spowodowane tym, iż Panie chcą zachować prywatność i zamawiają u nas sesje, które są pamiątką tych pięknych chwil tylko dla nich.

Sesje z brzuszkiem są dla nas zawsze wyjątkowym i niesamowitym doświadczeniem dlatego też pragniemy wykonać je tak, aby ukazać emocje jakie towarzyszą kobiecie i jej rodzinie w tym jakże cudownym okresie radości z przyszłego macierzyństwa. 

 

Zapewne każdy przyzna nam rację, iż czas oczekiwania na przyjście ukochanego maleństwa sprawia, że każda kobieta promienieje szczęściem i tym samym wygląda pięknie. Warto, więc uwiecznić te chwile na zdjęciach.

Zdjęcia przyszłych mam są wyjątkowe – pełne miłości, intymności, romantyzmu jak i pełne radości i niezwykłych emocji czasem łez szczęścia. Cieszymy się, że mamy zaszczyt uczestniczyć w tak pięknych chwilach.

Sesje ciążowe najlepiej zrobić wtedy, kiedy brzuszek jest już zaokrąglony, a samopoczucie przyszłej mamy znakomite. 

Zdjęcia z brzuszkiem najlepiej wykonywać około 7-8 miesiąca ciąży. To właśnie wtedy brzuszek ciążowy nabiera najładniejszych kształtów, a kobieta czuje się jeszcze na tyle dobrze, by swobodnie pozować przed obiektywem.

W trakcie sesji ciążowej i wykonywania zdjęć zapewniamy komfortową atmosferę, dzięki której zarówno kobieta jak i osoby jej towarzyszące będą się czuć zupełnie swobodnie przed obiektywem. Do każdej sesji „brzuszkowej” tworzymy nową, unikalną stylizacje, aby Wasze zdjęcia były niepowtarzalne.

Czas trwania sesji jest dostosowany do samopoczucia i kondycji przyszłej mamy. Zawsze staramy się stworzyć takie warunki, aby mama na sesji czuła się kobieco i niezwykle komfortowo. Bierzemy sobie głęboko do serca każdą sugestię a dzięki dużemu doświadczeniu nie boimy się wyzwań, więc jesteśmy w stanie wziąć pod uwagę każdą propozycję. 

Zapraszamy serdecznie także partnerów, rodzeństwo oraz członków rodziny na sesje noworodkowe,  na których widać dużo radości, wzruszeń i miłości do maluszka, który jest dla nich całym światem.

Sesja ciążowa jest wspaniałą pamiątką nie tylko dla samych rodziców, ale także może być wspaniałym prezentem dla dziadków z oczekujących z utęsknieniem na swojego wnuka bądź wnuczkę. 

NOWOŚĆ

W ofercie mamy także mogą Państwo zobaczyć nową usługę – sensualna sesja kobiety w ciąży 

Sesja skierowana jest do kobiet, które nie wstydzą się ukazać swojego piękna w tym błogosławionym stanie.

W naszej ofercie na pewno każdy znajdzie coś interesującego dla siebie :)

beautiful pregnant woman with long dark hair, posing in studiobeautiful pregnant woman with long dark hair, posing in studiofashion photo of beautiful pregnant woman with long dark hair, posing in studio beautiful pregnant woman with luxurious dark hairbeautiful pregnant woman with luxurious dark hairfashion studio black and white photo of beautiful pregnant woman in black lingerie

Jeśli także jesteście zainteresowani sesją i zdjęciami ciążowymi, zapraszam do kontaktu lub odwiedzenia mojego studia fotograficznego w Gorzowie Wlkp. Wspólnie omówimy koncepcję fotografii i ustalimy dogodny termin sesji. 

Glam Studio