Foto zeszyt od Saal Digital Polska recenzja

September 01, 2017  •  Leave a Comment

Niedawno miałem przyjemność przetestowania produktu firmy Saal Digital – jakim jest fotozeszyt.
Spośród wszystkich formatów jakie oferuje firma Saal Digital ja wybrałem format 21x30 ilość kartek – 8 kartek z dwustronnym wydrukiem zdjęć, oraz ochronną przezroczystą matową oprawą. Od samego początku planowania projektu fotozeszytu wiedziałem, że mój fotozeszyt ma prezentować jedno zdjęcie modelki z sesji fashion na każdej stronie bez żadnych kolaży zdjęciowych itp.


Fotozeszyt tworzy się w specjalnym programie Saal Design, którego obsługa jest bardzo prosta i nie powinna nikomu sprawić żadnych trudności. A w razie jakiś pytań można liczyć na życzliwą i profesjonalną pomoc całego zespołu firmy.
Jeżeli chodzi o zalety samego produktu – to jest ich wiele.....
Kartki są sztywne, matowe ale przyjemne w dotyku i co jest moim zdaniem bardzo istotne na kartkach nie widać odcisków palców, a spirala wydaje się być bardzo solidna.


Jakość wydruku bardzo dobrze odwzorowuje zdjęcia, z prawidłowo skalibrowanego monitora.z naturalnymi kolorami.
Uważam, że bardzo ważną zaletą jest niska cena w stosunku do produktu niezwykle wysokiej jakości.
Podsumowując - zarówno jakość wykonania, błyskawiczna wysyłka jak i kontakt z pracownikami firmy cechuje niesamowity profesjonalizm.
Z czystym sumieniem mogę polecić przetestowany przeze mnie produkt firmy Saal Digital Polska i osobiście jestem pewny, że wielokrotnie skorzystam z oferowanych produktów.


Comments

No comments posted.
Loading...