NA WSTĘPIE…. CZYLI DLACZEGO? WHY?

March 11, 2017  •  Leave a Comment

Czy znajdziesz tutaj tylko kwestie związane z fotografią? Długo się zastanawiałem jak chciałbym tą strone. Czy miałyby być tutaj tylko sensu stricte zagadnienia związane z fotografią? Czy też moje postrzeganie innych aspektów życia codziennego, kwestii zawodowych, motywacji i rozwoju osobistego? Na blogu znajdziecie głównie porady z wielu dziedzin fotografii, obsługa i testy sprzętu a także porady dla początkujących modelek oraz ich punkt widzenia na współpracę z fotografami i zleceniodawcami. Czy coś więcej? Myślę, że czasami wtrącę swoje przysłowiowe „trzy grosze” także w innych kwestiach i innej tematyce. Czemu tak późno zdecydowałem się na założenie bloga? Odpowiedź jest bardzo prosta: nigdy nie byłem dobry w pisaniu wypracowań … jakiekolwiek pisanie pracy było dla mnie utrapieniem.

DagmaraDagmaraGlam Studio

mod.
Canon EOS 6D + 50mm (f/2,0). Capture One + PS.

Postaram się jednak pisać posty w taki sposób, aby zainteresować was przedstawianą treścią i poruszanymi zagadnieniami ….. a wy mam nadzieję docenicie moje starania i zostaniecie ze mną na dłużej? W zamian będę dzielił się z wami zdobytą przeze mnie wiedzą i doświadczeniem, które niegdyś było jedynie moją pasją a dziś …. jest także wymarzoną pracą zawodową – tak tak … mowa tutaj o Fotografii. „Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” Robert Bresson Zaczynając swoją przygodę z fotografią tak jak Robert Bresson poprzez każdą fotografię chciałem pokazać piękno i to coś … czego na pierwszy rzut oka nikt nie dostrzega.

NataliaNataliaGlam Studio

mod. Natalia Tomczyk
Canon EOS 6D + Sigma 50mm F1.4 DG HSM | A (Canon EF) (f/2,8). Capture One + PS.

Czy każdy znajdzie tu coś dla siebie? Zapraszam wszystkich, którzy: postrzegają piękno w artystyczny sposób, interesują się wszelkimi zagadnieniami związanym z fotografią, chcą dowiedzieć się jak zarządzać czasem, szukają sposobu na ulepszenie swojego życia zarówno zawodowego jak i osobistego, chcą po prostu pogadać bądź wymienić się doświadczeniem 🙂


Comments

No comments posted.
Loading...